Tanzania to kraj o niezwykłej różnorodności naturalnej i kulturowej, oferujący jedne z najlepszych safari na świecie, wspaniałe plaże i bogatą historię. Serengeti i Krater Ngorongoro to miejsca, gdzie można obserwować "Wielką Piątkę" Afryki w ich naturalnym środowisku. Zanzibar, z jego białymi plażami i fascynującą historią, zaprasza do relaksu po dniach pełnych przygód.

Wspinaczka na Kilimandżaro oferuje niezapomniane doświadczenia i spektakularne widoki. Tanzania to także spotkanie z unikalnymi kulturami, od wioski Masajów po historyczne uliczki Stone Town na Zanzibarze. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć przygodę z relaksem i odkrywaniem niezwykłej kultury.

Zachowaj swoje wspomnienie z Tanzanii - filmy, zdjęcia - na naszych DigiAlbumach.

Tanzania

Nasze safari - wzór TU 1727 Nasze safari - wzór TU 1727
Producent: DigiAlbum.eu
Cena:

49,20 zł

szt.
zobacz więcej

Tanzania

Safari w Serengeti
Park Narodowy Serengeti to ikona safari, znana na całym świecie z corocznej migracji milionów antylop gnu. Jest to również dom dla "Wielkiej Piątki" - słonia, lwa, bawoła, lamparta i nosorożca. Obserwacja dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku to niezapomniane doświadczenie.

Krater Ngorongoro
Krater Ngorongoro, będący największym nienaruszonym kraterem wulkanicznym na świecie, oferuje unikalne safari w scenerii, która wydaje się być innym światem. Jest to jedno z najlepszych miejsc do obserwacji różnorodności fauny afrykańskiej w jednym miejscu.

Wspinaczka na Kilimandżaro
Kilimandżaro, najwyższy szczyt Afryki, przyciąga amatorów wspinaczki z całego świata. Wejście na Uhuru Peak, najwyższy punkt, oferuje spektakularne widoki i poczucie osiągnięcia. To wyzwanie i przygoda życia.

Zanzibar – Wyspa Przypraw
Zanzibar to więcej niż tylko rajskie plaże. Historyczne Stone Town, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zachwyca swoją architekturą i historią. Wizyta na plantacjach przypraw pozwala poznać źródło bogactwa wyspy.

Kultura Masajów
Spotkanie z plemieniem Masajów pozwala na bliższe poznanie unikalnej kultury i tradycji, które są żywo kultywowane. Wizyta w masajskiej wiosce oferuje wgląd w ich codzienne życie, sztukę, tańce i rzemiosło.

Park Narodowy Tarangire
Tarangire jest znany z olbrzymich stad słoni, baobabów i różnorodności ptaków. Park oferuje safari w mniej zatłoczonym otoczeniu, co sprawia, że doświadczenie obserwacji dzikiej przyrody jest jeszcze bardziej intymne.

Relaks na Rajskich Plażach
Po dniach pełnych przygód, plaże Zanzibaru oferują idealne miejsce do relaksu. Białe piaski, ciepłe, krystalicznie czyste wody Oceanu Indyjskiego i luksusowe ośrodki to doskonałe warunki do odpoczynku i naładowania baterii.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 884 886 884
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl