Formy płatności

Składając zamówienie możesz wybrać jedną z wygodnych form płatności.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po uzyskaniu informacji o zrealizowaniu wpłaty (jeśli wykorzystujesz przelew natychmiastowy) lub po odnotowaniu płatności na naszym rachunku bankowych (jeśli płatność realizujesz tradycyjnym przelewem bankowym).

Tradycyjny przelew bankowy

Wpłata na rachunek bankowy spółki PROMEDIA.PL. Numer rachunku, na który należy dokonać wpłaty otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. Zamówienie jest realizowane po odnotowaniu wpłaty na rachunku bankowym. Możesz także przesłac potwierdzenie wpłaty na maila - zamówienie będzie realizowane, ale wysyłka nastąpi po odnotowaniu wpłaty na rachunku bankowym.

BLIK

płatności BLIK BLIK to bezpieczna, szybka i lubiana metoda płatności. Otrzymujesz jednorazowy krótki kod w palikacji swojego banku, dzięki czemu nie musisz przepisywać numeru swojego konta. Realizacja rozpoczyna sie bezpśrednio po zrealizowaniu płatności.

Przelewy natychmiastowe

Błyskawiczny przelew natychmiastowy obsługiwany przez Autopay S.A. Po realizacji przelewu natychmiastowego płatność jest odnotowana w oprogramowaniu sklepu, co pozwala na automatyczne uruchomienie produkcji. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Autopay S.A. (www.autopay.pl).

płatności natychmiastowe

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 884 886 884
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl